Ochrona mienia i osób

Ochrona mienia i osób to usługa realizowana przez profesjonalne agencje ochrony. Artist, wife and mom of three, Michelle Collins provides a page of heart, rose and candy theme clipart images on her Squidoo lens. The rose collection includes horizontal rose petal borders in red, blue or purple. These delicate, realistic petals might be ideal for a wedding invitation or romantic stationery. Right-click any image and select the Save Image As option to save the graphic to your computer.

Współpracujemy z Agencją Ochrony

Współpracujemy z Agencją Ochrony EPM od dnia 01.02.2008 roku i oceniamy tę współpracę pozytywnie. W naszej opinii firma EPM posiada odpowiednio Wysoki potencjał oraz nowoczesne zaplecze techniczne pozwalające na realizację powierzonych zadań z należyta starannością.

Niekonwencjonalnym metodom dozoru fizycznego

Korzystając z naszego monitoringu GPS, zyskają Państwo pewność, że pojazdy służbowe są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem i eksploatowane we właściwy sposób. Naszą działalność w branży ochrony osób i mienia rozpoczęliśmy w roku 1989. Skuteczność działania zawdzięczamy niekonwencjonalnym metodom dozoru fizycznego stale modernizowanemu systemowi zabezpieczenia technicznego, a także doskonaleniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych przez naszą kadrę. Profesjonalizm i bezpieczeństwo to nasze znaki rozpoznawcze.

Grupa City Security powstała w 2001 roku i jest jedną z wiodących firm sektora ochrony w Polsce. Już od ponad 16 lat zapewniamy kompleksowe rozwiązania w ochronie osób i mienia, zabezpieczenia techniczne oraz usługi porządkowe, działając na podstawie koncesji wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Agencja Ochrony Osób i Mienia

Silver Security to elitarna grupa stworzona na kanwie doświadczeń trzech założycieli, którzy mogą poszczycić się latami owocnej praktyki oraz kompetencjami zawodowymi w wielu dziedzin.Wiemy jak istotna dla Państwa jest skuteczna ochrona – Małopolskie jest głównym obszarem naszego działania.

Art Security powstała w 1992 roku w oparciu polski kapitał. Od początku nasze usługi skierowane były do sektora bankowego, nieruchomości komercyjnych, korporacji, czy też placówek służby zdrowia. Z czasem do grona naszych Klientów dołączyły zakłady produkcyjne oraz osoby prywatne i Celebryci.

Powierz w nasze ręce nie tylko ochronę fizyczną, ale i profesjonalne zabezpieczenie obiektu. Firma AKODO SECURITY oferuje również sprzedaż oraz instalację profesjonalnych systemów zabezpieczeń, które sprawią, że nie będziesz się musiał obawiać bezpieczeństwo biura czy magazynu.